עדכון חדש באתר ובממשק בניית האתרים

בפורום זה תוכלו לתת לפריסייט משובים, הצעות ובקשות מיוחדות מהנהלת הפורומים ומערכת בניית האתרים פריסייט.
נשמח לקבל כל משוב חיובי או שלילי על שימושכם בממשק בניית האתרים שלנו, והצעות לשיפור וייעול פרוייקט פריסייט.
סמל אישי של המשתמש
freesite
מנהל האתר

עדכון חדש באתר ובממשק בניית האתרים

הודעהעל ידי freesite » 12 ינואר 2016, 11:49

עדכון חדש 12/01/2016
העלינו בשעות האחרונות עדכון נוסף למערכת בניית האתרים שלנו בעקבות רעיונות שפורסמו באשכול הצעות לשיפור וייעול המערכת

ההצעות הנבחרות לעדכון היו:
הרעיונות של DipDark :
4) לא באג, אבל מעצבן מאוד, שכאשר נרשמתי, הייתי צריך למלא את השדות אינספור פעמים בשביל טעות אחת קטנה. הצעתי היא, שבמידה ומילאתי תיבת שדה כאשר הוא לא לפי הדרוש ועברתי לתיבה אחרת, המערכת תזהה זאת, ותכתוב ליד השדה את הדבר שאיננו תקין.
11) אפשרי ליצור מין מערכת כזו שבכל פעם שנוספת תכונה חדשה, תיווצר מודעה קופצת בראש הדף שתוכל לפרט שם על השינויים שעשית.(בדף הבית הכוונה)
הרעיונות של Ohadaz :
אפשרות שאני יכול לשים רקע (חיצוני, הBackground) שונה לכל עמוד.

אין זה אומר שלא נשתמש גם בהצעות האחרות שהוצעו, פשוט זה יקרה בשלב אחר או בעדכון אחר.

אז מה הוספנו בעדכון האחרון?
    בחלק העליון של האתר - הוספנו שורת הודעות מתחלפת, עם עדכונים חדשים וחדשות רלוונטיות לבוני האתרים בפריסייט
    בעת ההרשמה - כאשר תבוצע שגיאה באחת הטפסים במילויים, המידע לא יימחק לאחר שליחת הטופס (ותהיה אפשרות לתקנו בלי לכתוב מחדש את הכל)
    ניתן כעת לבחור רקע מותאם אישית עבור כל עמוד באתר, כמובן שניתן לא להשתמש בתוספת זו ולהשתמש ברקע ברירת המחדל של עיצוב האתר.

תודה רבה לDipDark ולOhadaz על הרעיונות המעולים,
תמשיכו לעזור לנו להשתפר ולגדול.
אני מזכיר שפריסייט הינה מערכת פתוחה וחינמית, ללא מטרת רווח או פרסום אישי של יוצריה, וללא פרסומות.
כל הרעיונות שלכם נועדו אך ורק לשיפור חוויית בניית האתרים שלכם, וכל רעיון והצעה תתרום גם לשאר חברי המערכת.
למה אנחנו עושים את זה? כי מאחורי פריסייט עומדים אנשים טובים, קחו גם אתם חלק בעשייה ותציעו לנו את הרעיונות שלכם באשכול ההצעות.
בברכה, אסף
מפתח ויוצר הפרוייקט

חזור אל “משוב ותמיכה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: AlfredCoxzk ו־ 2 אורחים