הצעות לשיפור וייעול המערכת

בפורום זה תוכלו לתת לפריסייט משובים, הצעות ובקשות מיוחדות מהנהלת הפורומים ומערכת בניית האתרים פריסייט.
נשמח לקבל כל משוב חיובי או שלילי על שימושכם בממשק בניית האתרים שלנו, והצעות לשיפור וייעול פרוייקט פריסייט.
סמל אישי של המשתמש
freesite
מנהל האתר

הצעות לשיפור וייעול המערכת

הודעהעל ידי freesite » 11 ינואר 2016, 01:00

תמונה

הצעות לשיפור וייעול מערכת האתרים שלנו
פריסייט (freesite) היינה מערכת לניהול אתר עבור תוכן פרטי או עבור עסקים שאינם רוצים להוציא הון-תועפות על אתר אינטרנט ברשת.
פריסייט היינו פרויקט שאינו למטרות רווח, חינמי לחלוטין ומתכוון גם להישאר כך.
באתרי פריסייט - לא תיתקלו בפרסומות או בתשלום עבור מוצרים ותוספים.

בפורום משוב ותמיכה וגם באשכול הנוכחי ניתן להגיש הצעות לשיפור וייעול מערכת בניית האתרים של פריסייט.
אנו עושים את מרב המאמצים לשיפור איכות המערכת, ולשיפור האתרים שלכם.
נשמח לקבל ממכם רעיונות והצעות לשיפור ממשק בניית האתרים וחווית הגולש (תוספים למערכת מצד בוני האתרים וגם תוספים שיוצגו עבור הגולשים באתרים שלכם).

הצורה המומלצת לכתיבת הצעה
כתובת האתר שלך: (כתובת האתר של מפרסם ההצעה)
דרג מ-1 עד 10, עד כמה מערכת פריסייט עמדה בציפיותיך בעת בניית האתר: (דרג במספר, 1-10)
מה היית מציע שנכניס בעדכון הבא של פריסייט: (כתוב את הצעותייך, אין מגבלה לכמות ההצעות)

אתם מוזמנים להתפרע ולהציע כל מה שעולה לכם לראש!
היכן לשפר, היכן להוסיף ולייעל - הכל מתקבל בברכה.
פרויקט פריסייט מיועד עבור הגולשים ללא מטרות רווח - ומתכוון גם להישאר כך.
בברכה, פרוייקט פריסייט בניית אתרים בחינם.
בברכה, אסף
מפתח ויוצר הפרוייקט

סמל אישי של המשתמש
DipDark

Re: הצעות לשיפור וייעול המערכת

הודעהעל ידי DipDark » 11 ינואר 2016, 13:40

כתובת האתר שלך: http://dipdark.ooil.co/
דרג מ-1 עד 10, עד כמה מערכת פריסייט עמדה בציפיותיך בעת בניית האתר: 10
מה היית מציע שנכניס בעדכון הבא של פריסייט:
1) הקטנת רוחב בלוק "יצירת הקשר".
2) הוספת כפתורים בעמוד האתר. כלומר בעורך העשיר תהיה אופציה מסוימת שהיא להכניס מילה שהמשתמש הדגיש עם העכבר, ולהוסיף תיבה שתוביל לקישור מסוים שהמשתמש יכניס.
3) כאשר יוצר האתר נכנס לכתובת האתר שלו, המערכת תזהה את הכניסה ותציג לו קישור לעריכת האתר. מה שיגרום לקלות העריכה של האתר.
4) לא באג, אבל מעצבן מאוד, שכאשר נרשמתי, הייתי צריך למלא את השדות אינספור פעמים בשביל טעות אחת קטנה. הצעתי היא, שבמידה ומילאתי תיבת שדה כאשר הוא לא לפי הדרוש ועברתי לתיבה אחרת, המערכת תזהה זאת, ותכתוב ליד השדה את הדבר שאיננו תקין.
מה שיחסוך מילוי תיבות אינספור פעמים :)
5) העורך העשיר. העורך העשיר הנוכחי באתר איננו מובן בצורה מספקת. על כן העורך דורש תיקון מחדש של כל הסמלונים,כדי שיהיה ברור, וישור העורך לצד ימין.
6) הוספת מערכת צ'אט כמו באתר הזה: http://leak.ooil.co/155 .
ישנה מערכת כזו חינמית: http://syspass.co/downloads#sy43
7) הוספת בחירת אייקונים לדפי האתר. כמו האייקונים שכרגע מופיעים בדף הבית בתפריט: http://www.freesite.co.il/ , כך גם תהינה אופציה להעלות/לבחור אייקון שיתווסף לדף המבוקש.
8) -יש באג שכאשר אני לוקח טקסט שלא נכתב בעורך הדף, הוא אוטומטית "הולך" לצד ימין. כלומר לא מסודר באותו הסדר של הטקסט שאותו כתבתי בעורך.
9) הוספת אייקון לפורום האתר בתפריט דף הבית
10) האם האופציה שכל משתמש יוכל לפתוח רק אתר אחד היא בכוונה?
אם לא, אז תוכלו ליצור אופציה שכל אחד יוכל לפתוח מקסימום X אתרים בחשבון.
11) אפשרי ליצור מין מערכת כזו שבכל פעם שנוספת תכונה חדשה, תיווצר מודעה קופצת בראש הדף שתוכל לפרט שם על השינויים שעשית.(בדף הבית הכוונה)
12) קידום האתר במנועי החיפוש. משום מה כשאני מחפש את האתר במילת המפתח: "בניית אתרים בחינם" אני מקבל את האתר בדף הרביעי.

בהצלחה!

סמל אישי של המשתמש
freesite
מנהל האתר

הודעהעל ידי freesite » 11 ינואר 2016, 14:01

תודה רבה,
הצעות מעולות
אשתדל להכניס את רוב מה שכתבת בעדכון הבא של המערכת

בנוגע לקידום האתר - קשה מאוד לקדם את האתר במילה "בניית אתרים בחינם" שכל המתחרים שלך הם לא באמת שירותים חינמים (כמו livecity, 2all וכו') שהם כן מגלגלים כסף מפרסומות או שהאתרים שלהם הם למגבלת זמן ואז צריך לשלם
כך יש להם תקציב עתק לקידום אתר ואם יש מתחרה בדרך שקצת מפריע להם יש להם את הדרכים שלהם להוריד אותו בדירוג
אני נלחם בשיניים לעלות בתוצאות הדירוג בגוגל ומקווה שזה ישתפר לטובה.
בברכה, אסף
מפתח ויוצר הפרוייקט

סמל אישי של המשתמש
DipDark

הודעהעל ידי DipDark » 11 ינואר 2016, 14:26

אני מודע לגבי נושא הקידום :)
אולי אפשר לנסות לקדם במילת מפתח שונה ביחס לשאר החברות.

עלתה לי עוד הצעה והיא אופציה להוסיף מין Footer לדפי האתר, שם נוכל להכניס קישורים פנימיים וחיצוניים, ולקדם את האתר ברשימת החיפוש.

Ohadaz

הודעהעל ידי Ohadaz » 11 ינואר 2016, 17:13

יש לי רעיון פצצתי שלי אישית יעזור מאוד לאתר
שתעשה אפשרות שאני יכול לשים רקע (חיצוני, הBackground) שונה לכל עמוד.
מה זאת אומרת?
מישהו יוצר אתר בוחר את הרקע שלו סבבה, זה יהיה הרקע שלו לכל העמודים אבל תשים אופציה בעיצוב האתר עם אפשרות לבחור את מספר העמוד שלך באתר ולהעלות לו ספציפית רקע אחר.

יהיה אדיר אני אשמח אם זה יהיה.

סמל אישי של המשתמש
freesite
מנהל האתר

הודעהעל ידי freesite » 11 ינואר 2016, 21:24

בשעות הקרובות או מחר בבוקר אני הולך להוציא עדכון נוסף עם חלק מהרעיונות שכתבתם (זה לא אומר שהרעיונות האחרים לא ייכנסו בשלב מסויים)

הרעיונות של DipDark :
4) לא באג, אבל מעצבן מאוד, שכאשר נרשמתי, הייתי צריך למלא את השדות אינספור פעמים בשביל טעות אחת קטנה. הצעתי היא, שבמידה ומילאתי תיבת שדה כאשר הוא לא לפי הדרוש ועברתי לתיבה אחרת, המערכת תזהה זאת, ותכתוב ליד השדה את הדבר שאיננו תקין.
11) אפשרי ליצור מין מערכת כזו שבכל פעם שנוספת תכונה חדשה, תיווצר מודעה קופצת בראש הדף שתוכל לפרט שם על השינויים שעשית.(בדף הבית הכוונה)
הרעיונות של Ohadaz :
אפשרות שאני יכול לשים רקע (חיצוני, הBackground) שונה לכל עמוד.
בברכה, אסף
מפתח ויוצר הפרוייקט

Ohadaz

הודעהעל ידי Ohadaz » 12 ינואר 2016, 08:56

freesite כתב:בשעות הקרובות או מחר בבוקר אני הולך להוציא עדכון נוסף עם חלק מהרעיונות שכתבתם (זה לא אומר שהרעיונות האחרים לא ייכנסו בשלב מסויים)

הרעיונות של DipDark :
הרעיונות של Ohadaz :
אפשרות שאני יכול לשים רקע (חיצוני, הBackground) שונה לכל עמוד.

מודה לך על העדכון החיוני והמוסף הזה, אם יעלו לי רעיונות נוספים איידע אותך

סמל אישי של המשתמש
freesite
מנהל האתר

הודעהעל ידי freesite » 12 ינואר 2016, 11:51

מוזמנים לראות את שפרסמתי באשכול בקישור הבא:
viewtopic.php?f=4&t=11

תודה רבה Ohadaz ו-DipDark.
נשמח לשמוע את הרעיונות שלכם בכל שלב ולהשתמש בהם לשיפור חוויית בניית האתרים בפריסייט.
בברכה, אסף
מפתח ויוצר הפרוייקט

Ohadaz

הודעהעל ידי Ohadaz » 13 ינואר 2016, 23:33

הצעה נוספת:
כאשר אתה מעביר את הסמן על דף מסוים בתפריט יהיה ריבוע בצבע כמו בכל תפריטים שיראו שאתה עם הסמן עליו ואז כשאתה לוחץ עליו אז הצבע ישאר שאתה תדע שאתה שם

https://i.gyazo.com/a2217e699fef5715ac4 ... b2b27f.png

מדבר על משהו כזה

סמל אישי של המשתמש
freesite
מנהל האתר

הודעהעל ידי freesite » 13 ינואר 2016, 23:50

Ohadaz כתב:הצעה נוספת:
כאשר אתה מעביר את הסמן על דף מסוים בתפריט יהיה ריבוע בצבע כמו בכל תפריטים שיראו שאתה עם הסמן עליו ואז כשאתה לוחץ עליו אז הצבע ישאר שאתה תדע שאתה שם

https://i.gyazo.com/a2217e699fef5715ac4 ... b2b27f.png

מדבר על משהו כזה

רעיון מעולה!
ייתכן ואוסיף את זה בעדכון הבא
בברכה, אסף
מפתח ויוצר הפרוייקט

חזור אל “משוב ותמיכה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד