פריסייט מחלקת דומיין בחינם! כתובת אתר Co.il ,Com ועוד במתנה!

פורום בו תוכלו לדבר על נושאים שלא בהיכרח קשורים לפריסייט או לאתרים שלכם, אם זה לחלוק רעיונות עם שאר הגולשים וכלים שימושיים, וסתם להתחבר אל שאר חברי הקהילה ואל בוני האתרים בפריסייט.
סמל אישי של המשתמש
freesite
מנהל האתר

פריסייט מחלקת דומיין בחינם! כתובת אתר Co.il ,Com ועוד במתנה!

הודעהעל ידי freesite » 07 פברואר 2016, 20:55

תמונה
חסר תקדים! פריסייט מחלקת דומיין ייחודי בחינם!
שירות בניית האתרים בחינם הטוב ביותר בישראל בפרוייקט בלעדי וחד פעמי - חלוקת כתובות Co.il / Com / Net / Org ו-Org.il בחינם!

מה זה דומיין
כתובת דומיין (Domain) או בעברית צחה - שם מתחם הוא המזהה של האתר שלך ברשת, דרכו יכולים הגולשים להכנס לאתר שלך בצורה נוחה באמצעות שורת הכתובות בדפדפן.
לדוגמה, עבור האתר פריסייט דומיין האתר הוא Freesite.co.il, כאשר הסיומת של הדומיין היא Co.il.

מה כולם מקבלים?
בעת ההרשמה לפריסייט והקמת אתר בחינם, כלל אתרי המערכת מקבלים כתובת דומיין בחינם, על חשבון הבית - בעלת הסיומת ooil.co, כלומר במידה והינך בעל האתר Friends, שם המתחם שתקבל עשוי להיות Friends.ooil.co - שזה מאוד מכובד, אך קיימים שמות מתחם קליטים יותר ברחבי הרשת, וקצרים - שעולים כסף ולא ניתן לקבלם בחינם באמצעות שירות בניית האתרים בחינם של פריסייט.
פריסייט, מעניקים לבוני האתרים בשירות הזדמנות חד-פעמית לזכות בשם מתחם (דומיין) ייחודי עבור אתר האינטרנט שלכם, בעל הסיומת Co.il / Org.il / Com / Net / Org ובכך למתג את אתר האינטרנט שלכם כאתר רציני ובעל כתובת ייחודית ומקצועית.

מי יכול להירשם
רק אתרים בשירות בניית האתרים בחינם של פריסייט, ניתן להירשם לשירות בלחיצה כאן, הירשמו עכשיו לשירות בניית האתרים בחינם וקבלו בתור התחלה כתובת דומיין בחינם עם הסיומת המוצעת לכל בוני האתרים בפריסייט.
אתרים בעלי תוכן עשיר ועם 1,000 צפיות אתר לפחות, את כמות הצפיות באתר ניתן לראות דרך הגדרות האתר בהתחברות לניהול אתר תחת החלונית "סטטיסטיקה ונתוני אתר".
כמובן ניתן להגיש אתרים שעומדים בתנאי השימוש של פריסייט בלבד (http://www.freesite.co.il/?page=terms).

איך פותחים אתר בפריסייט
פתיחת אתר בחינם באמצעות פריסייט מתבצעת דרך עמוד בניית האתרים (הרשמה למערכת).
מלאו את פרטי ההתחברות שלכם לפאנל הניהול ואת פרטי האתר שברצונכם לפתוח, לאחר מכן גלשו לחלון ניהול האתר, עצבו את האתר, ערכו את תוכן העמודים ואת עמוד הבית וצרו אתר מעניין שימשוך גולשים ואת קהל היעד שלכם!
תמונה
בברכה, אסף
מפתח ויוצר הפרוייקט

סמל אישי של המשתמש
freesite
מנהל האתר

Re: פריסייט מחלקת דומיין בחינם! כתובת אתר Co.il ,Com ועוד במתנה!

הודעהעל ידי freesite » 07 פברואר 2016, 20:56

מה התנאים והקריטריונים לקבלת הדומיין
כמובן שעליכם להיות אתר רשום בפריסייט (http://www.freesite.co.il/?page=register - הרשמה בחינם).
על האתר שלכם להיות מעוצב ומושקע באופן ייחודי, כמובן עם לוגו מעוצב (אתרים לעיצוב לוגו בחינם)
תכני האתר שלכם צריכים להיות מובנים ומושכים, רלוונטיים לגולשי האתר ומעניינים.
יש להגיש אתרים בעלי 10 עמודי תוכן (כולל תתי עמודים) לפחות.
על האתר לעמוד בתנאי השימוש ובתקנון של פריסייט - http://www.freesite.co.il/?page=terms.
האתר חייב להיות בעל 1,000 צפיות לפחות.
לא כל אחד מקבל, רק אתרים שיראו בעיני מערכת פריסייט כאתרים לגיטימיים לקבלת הדומיין בחינם.
יש לפתוח אשכול בפורום "הצגת אתרים" ולהציג את האתר שלכם בפירוט ובצורה אשר תמשוך גולשים - יעזור גם בהבאת גולשים לאתר. (viewforum.php?f=5 - פורום הצגת אתרים)

איזה דומיינים ניתן לקבל במתנה - סוגי סיומות
.co.il - שם מתחם כללי עבור אתרים ישראליים, כמו האתר פריסייט - מיועד לכל מטרה כאשר האתר הוא ישראלי (סיומת האתרים של ישראל)
.org.il - מיועד בעיקר לארגונים ללא מטרת רווח וקהילות התנדבויות, עמותות ישראליות ועוד.
com. -שם מתחם בין לאומי, משמש בדרך כלל מוסדות מסחריים - בינלאומיים, אך ניתן גם עבור אתרים כלליים (פורטלים לדוגמה).
net. - דומיין בין לאומי, בעקרון מיועד עבור רשתות תקשורת, אך משמש גם פורטלים ואתרים ויראלים (פורומים, אתרי משחקים ועוד).
org. - תפקידו הוא בעיקר למוסדות התנדבותיים (עמותות וקהילות) אך ניתן גם עבור אתרים המציעים שירותים חינמיים לגולשיהם או תרומה לקהילה, ארגונים ללא מטרות רווח ועוד.
ניתן לחפש את שם המתחם המבוקש לאתר שלכם באמצעות האתר וספק הדומיינים internic - ובכך לבדוק האם הוא פנוי או תפוס על ידי אתר אחר, אתם תמיד יכולים להמציא שם מקורי, לדוגמה במידה ולאתר שלכם קוראים Games ושם המתחם Games.com תפוס, אתם יכולים ליצור שילובים של שמות ובכך למצוא שם מתחם אחר פנוי - לדוגמה: best-games.com וכדומה.
בברכה, אסף
מפתח ויוצר הפרוייקט

סמל אישי של המשתמש
freesite
מנהל האתר

הודעהעל ידי freesite » 07 פברואר 2016, 21:51

טופס הבקשה - פורמט הגשת בקשה לקבל סיומת בחינם
שם האתר: ...
קישור לאתר: ...
תיאור האתר (2-3 שורות של תיאור): ...
תחום האתר (כללי/ילדים/בנים/בנות/משחקים/חדשות/בלוג/עסק/אחר -פרט): ...
קישור לאשכול האתר בפורום "הצגת אתרים": ...
למה לאתר שלי מגיע דומיין ייחודי ובחינם: ...
שם המתחם שאני רוצה עבור האתר שלי: ...
הערות (האם יש לאתר דף בפייסבוק/טוויטר/גוגל+/וכל דבר אחר שאתם רוצים להוסיף): ...

בהצלחה למועמדים. :D
בברכה, פריסייט - בניית אתרים בחינם!
עשו לנו לייק בפייסבוק - https://www.facebook.com/freesite.co.il
בברכה, אסף
מפתח ויוצר הפרוייקט

Ohadaz

הודעהעל ידי Ohadaz » 07 פברואר 2016, 23:28

שם האתר: Leak
קישור לאתר: leak.ooil.co
תיאור האתר (2-3 שורות של תיאור): משתמשים למגוון תוכנות ושירותים, תוכנות בחינם, משחקים בחינם ועוד - לא חסר מה למצוא בLeak!
תחום האתר (כללי/ילדים/בנים/בנות/משחקים/חדשות/בלוג/עסק/אחר -פרט): בלוג
קישור לאשכול האתר בפורום "הצגת אתרים": viewtopic.php?f=5&t=33
למה לאתר שלי מגיע דומיין ייחודי ובחינם: לאתר שלי מגיע דומיין ייחודי ובחינם מכיוון שהאתר מכיל תוכן איכותי רב ומתעדכן כל פרק זמן. נוסף על כך דומיין ייחודי יעזור לי לפרסום האתר במקומות שונים.
שם המתחם שאני רוצה עבור האתר שלי: leak.org.il

סמל אישי של המשתמש
DipDark

הודעהעל ידי DipDark » 08 פברואר 2016, 19:43

שם האתר: DipDark
קישור לאתר: www.dipdark.ooil.co
תיאור האתר (2-3 שורות של תיאור): אתר המייצג אותי בתור כותב מאמרים ותכנים שיווקיים וקידומיים לאתרים שונים. (על מנת להתרשם עוד תוכלו לצפות באשכול הצגת האתר שלי.)
תחום האתר (כללי/ילדים/בנים/בנות/משחקים/חדשות/בלוג/עסק/אחר -פרט): אחר, אתר ייצוגי.
קישור לאשכול האתר בפורום "הצגת אתרים": viewtopic.php?f=5&t=34
למה לאתר שלי מגיע דומיין ייחודי ובחינם: מכיוון שאני מעוניין להרחיב את קהל היעד שלי ואת המבקרים הפוטנציאליים שיוכלו להתרשם מתיק העבודות שלי גם על ידי דומיין מקצועי המראה על מקצועיות ואחריות בעבודה.
שם המתחם שאני רוצה עבור האתר שלי: אני מעוניין לבחור בשם המתחם : dipdark.net , שלדעתי יתאים למשמעות האתר.
הערות (האם יש לאתר דף בפייסבוק/טוויטר/גוגל+/וכל דבר אחר שאתם רוצים להוסיף):
לאתר אין דף פייסבוק אך הוא משותף כמה פעמים ברשת החברתית הזו.

אפי

הודעהעל ידי אפי » 11 מאי 2016, 15:08

שם האתר: אוהדי הקינדרלעך.
קישור לאתר: http://www.musickinderlach.ooil.co
תיאור האתר: אתר שנפתח לטובת כל המעריצים של להקת הקינדרלעך,
באתר תוכלו למצוא:
קליפים וסרטים של הלהקה לצפיה/להורדה.
אלבומי מוסיקה של הלהקה + אוסף 2016 החדש!
מידע על הלהקה, תמונות של ילדי ובוגרי הלהקה,
וכל מה שתרצו להוסיף תוכלו לבקש בלשונית צור קשר /השתתפות בפיתוח האתר.
תחום האתר: מוסיקה - מעריצי להקה
קישור לאתר בפורום הצגת אתרים: viewtopic.php?f=5&t=42
למה לאתר שלי מגיע דומיין יחודי ובחינם: מכיוון שהאתר הרישמי שמנוהל ע''י מפיק הלהקה לא מתפקד, לא מתעדכן, אז החלטנו קבוצה של מעריצים לפתוח אתר חדש.
ואנו מעונינים בדומיין כדי להראות על רצינות ומקצועיות כך שגם נוכל יותר לפרסמו,
כבר עכשיו האתר מוביל בתוצאות בגוגל, תוכלו לכתוב ''אוהדי הקינדרלעך'' וברוב הפעמים האתר מופיע ראשון! וזה לא נעים שהדומיין שלו לא רגיל...
נשמח מאוד לקבל, תודה מראש!
שם המתחם שאני רוצה עבור האתר שלי : musickinderlach.co.il שהוא הכי מתאים בתור אתר ישראלי.
הערות: יש לאתר אפליקציה לאנדרואיד, בשלבי כניסה לגוגל פליי. להורדה בנתיים : https://mega.nz/#!t1sTkbAB!MCOJ4Zfnyrir ... o7chBjw8pc
תודה מראש!

alonkidbo

הודעהעל ידי alonkidbo » 18 מאי 2016, 17:18

שם האתר: kidbo - קידבו
קישור לאתר: http://kidbo.ooil.co/
תיאור האתר (2-3 שורות של תיאור): מיועד להיות פורטל ישראלי חדש ידידותי לילדים ונוער שיחליף את פורטל טיפו שנסגר!
תחום האתר (כללי/ילדים/בנים/בנות/משחקים/חדשות/בלוג/עסק/אחר -פרט): ילדים ונוער, פורטלים
קישור לאשכול האתר בפורום "הצגת אתרים": viewtopic.php?f=5&t=46
למה לאתר שלי מגיע דומיין ייחודי ובחינם: ברצוני להפוך את האתר לפורטל מקצועי לילדים ונוער, כרגע אם הכתובת הרגילה האתר לא נלקח ברצינות ע"י ילדים, אין מה שמבדיל אותו בין אתרים אחרים שניבנו בפריסייט (חוץ מהעיצוב, התוכן והעידכונים), ברצוני להפוך את האתר לפורטל ישראלי עצום שילדים יכירו וירצו לגלוש בו במשך כלפחות 70% מזמנם החופשי! ועל כן השקעתי המון בעיצוב האתר, עיצבתי בעצמי לוגו מושקע, רקע מושקע, כותרות יפות ומותאמות אישית, כפתורים מקצועיים ועוד... אין ספק שהאתר שלי הוא האתר הכי מושקע בפריסייט! אני חושב על כל דבר לפני שאני מעלה תוכן לאתר!
שם המתחם שאני רוצה עבור האתר שלי: kidbo.co.il - כתובת URL זו תתן לאתר דחיפה ראשונית כדי להפוך אותו לפורטל ענק ומקצועי שילדים ונוער לא יפסיקו לדבר עליו, אפילו יותר מטיפו, במשך הזמן אני יוסיף עוד תכנים.. אני מקווה שבקרוב תאפשרו עוד יישומים באתרי פריסייט כך שאוכל לשדרג ולהכניס עוד תכנים מיוחדים ולייחד את האתר אפילו יותר!
הערות (האם יש לאתר דף בפייסבוק/טוויטר/גוגל+/וכל דבר אחר שאתם רוצים להוסיף): כרגע אין דף לאתר ברשתות החברתיות! בהמשך כשתנועת הגולשים באתר תגדל עוד יותר רק אז תיהיה סיבה טובה כדי לפתוח עמוד פייסבוק רישמי, עמוד פייסבוק גם מצריך הרבה עידכונים, לא פחות מאתר, ולכן קודם כל אני מעדיך להתרכז בשיפור האתר ולהפוך אותו ליותר מקצועי מיום ליום!

alonisracreepy

הודעהעל ידי alonisracreepy » 23 אוגוסט 2016, 14:38

שם האתר: ישראקריפי
קישור לאתר: http://isracreepy.ooil.co/
תיאור האתר (2-3 שורות של תיאור): אתר אימה ישראלי
תחום האתר (כללי/ילדים/בנים/בנות/משחקים/חדשות/בלוג/עסק/אחר -פרט): אימה ופחד, נוער
קישור לאשכול האתר בפורום "הצגת אתרים": viewtopic.php?f=5&t=51
למה לאתר שלי מגיע דומיין ייחודי ובחינם: אתר ייחודי, אין עוד אתר אימה בישראל עם התכנים שאני מוסיף ומרכז שם. אין גם אתר שיכול להתחרות באתר הזה, כי פשוט אין עוד אתרים כאלה! זה אתה מקורי נטו! ושווה שיהיה אתר מיוחד בישראל לאוהבי האימה, האתר גם מאוד מושקע ומתעדכן באופן יומיומי, מה שבטוח העיצוב של האתר הוא העיצוב הכי יפה מבין כל אתרי פריסייט הקיימים היום! הוא מאוד בולט (לטובה) בין שאר האתרים שחלקם אתרי "ספאם" או אתרים מיותרים אחרים שלא מתעדכנים בכלל! האתר שלי הוא האתר הכי פעיל בפריסייט! גולשים אשכרה עונים על סקרים שאני מעלה וצופים בתכנים שאני מעלה ומעריכים את האתר!
שם המתחם שאני רוצה עבור האתר שלי: www.isracreepy.co.il אני רוצה שתיהיה לאתר כתובת ישראלית! שיהיה לעם ישראל אתר אחד ומיוחד לאוהבי ז'אנר האימה..
הערות (האם יש לאתר דף בפייסבוק/טוויטר/גוגל+/וכל דבר אחר שאתם רוצים להוסיף): כתובת מקצועית תאפשר לי ל"קטלג" את האתר כאתר מקצועי אמיתי ולא כאתר "תשתית" רגיל. אני רוצה שיתייחסו לאתר ברצינות כי אני משקיע באתר מלא זמן ואנרגיה.. אני חושב שאני בעל האתר היחידי שמשקיע ככה באתר שלו (כאן בפריסייט) אני חושב שזה מגיע לי. מה גם שאני מתכוון להשאיר את האתר במערכת פריסייט לנצח (או עד שהאתר פריסייט ירד מהרשת) כי אני פשוט אוהב את המערכת הזו!

חזור אל “פטפטת”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים